Prekių gražinimas

GRĄŽINIMAS

 Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo remiantis galiojančiu LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.

Pirkėjas gali grąžinti su originaliu nepažeistu įpakavimu, nesugadintą, nenaudotą, nepraradusią prekinės išvaizdos prekę. Grąžinamą prekę prašome saugiai supakuoti, ant siuntos užrašyti "GRĄŽINIMAS", taip pat grąžinti pirkimo dokumentą, laisvos formos prašymą grąžinti prekę su nurodyta grąžinimo priežastimi bei banko sąskaitos numerį, į kurį reikėtų pervesti grąžinamus pinigus.
Garantuojame sumokėtos vertės grąžinimą per 14 dienų nuo grąžinimo arba pakeitimą kitomis prekėmis, tačiau kokybiškų prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Taip pat už grąžinamos kokybiškos prekės išsiuntimą atgal sumoka pirkėjas.
Prekės grąžinamos adresu: UAB "Jurasta", Ramybės skv. 3, LT-57294, Kėdainiai.

Išlaidų patirtų už pristatytą, tačiau nepriimtą siuntą iš kurjerio, taip pat neatsiimtą siuntą iš paštomatų ar pašto, bei siuntos grąžinimo išlaidų suma iš grąžinamos užsakymo sumos išminusuojama ir nekompensuojama. Pirkėjams, kurie pasirenka apmokėjimą banko kortele, tačiau siuntos neatsiima, sąskaitą už pristatymo metu patirtas siuntimo ir grąžinimo išlaidas gaus nurodytu elektroniniu paštu.  

Negavus siuntos, prašome kreiptis per 14 dienų, tel.nr. +370 347 51123 (rinktis Elektroninė prekyba) arba el. paštu uzsakymai@jurasta.lt