SVEIKI ATVYKĘ!

 Pirmą kartą perkant siūlome prisiregistruoti. Būkite atidūs pildydami informaciją, vardą ir pavardę rašykite lietuviškais raštmenimis. Telefono numeris ir asmens vardas, bei pavardė bus reikalingi pristatant siuntinį.

Tam, kad prisijungtumėte prie parduotuvės, spauskite "Prisijungti" arba "Mano sąskaita" (šias nuorodas rasite kiekvieno puslapio viršuje), įveskite savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį.

Prisijungę prie savo sąskaitos galėsite:

Pirkdami atsiskaityti greičiau;
Patikrinti užsakymo būseną;
Peržiūrėti užsakymo istoriją;
Keisti savo sąskaitos informaciją;
Pakeisti savo slaptažodį;
Išsaugoti keletą adresų (tam, kad būtų galima prekes pristatyti keliems šeimos nariams ir draugams!).

KAIP PIRKTI

 1. Išsirinkite Jums patikusią prekę ir spauskite dėti į "Krepšelį".

      Primename, kad perkant internetu, prekių spalvos realybėje ir ekrane gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo monitoriaus nustatymų.

2. Norimą prekių kiekį galite dėti iškart į "Krepšelį" arba kiekį galėsite redaguoti vėliau pačiame "Krepšelyje". 

3. Redagavę prekių kiekį, spauskite "Atnaujinti krepšelį".

4. Išsirinktas prekes galėsite nemokamai atsiimti "Jurasta" parduotuvėje Kėdainiuose, Ramybės skv.3. Galite rinktis prekių pristatymą Omniva kurjeriu arba į pasirinktą Omniva paštomatą.

5. Jei perkate, kaip svečias, pateikite užsakymo formoje adresą lietuviškomis raidėmis, pristatymo informaciją, pristatymo būdą, pasirinkite apmokėjimo būdą. Jei nesate sutartinis klientas, prašome rinktis apmokėjimą per "Paysera", nukreips į visus galimus bankus, pasirinkite savo banką, rinkitės "Tęsti", "Patvirtinti užsakymą". Tuomet Jus nukreips į Jūsų pasirinktą banką. Įvykdykite apmokėjimą.

6. Fiziniams asmenims, perkantiems už 60 € ar daugiau, pristatymas nemokamas. Tokiu atveju reikia rinktis "Nemokamas pristatymas" ir komentaro langelyje įrašyti pageidaujamą pristatymo būdą: kurjeriu arba į Omniva paštomatą, kuriame norėsite atsiimti siuntą.

7. Jei pasirinkote "Atsiimti parduotuvėje" Jūsų prekes renkantis asmuo su Jumis susisieks telefonu ir informuos, kada jau galima atvykti atsiimti užsakymo.

8. Prekės siuntimo laikas priklausys nuo Jūsų pasirinkto siuntimo būdo.

 

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS

  • Nemokamas pristatymas fiziniams asmenims perkant už 60 € ir daugiau.
  • Įmonėms pristatymo būdas - pagal sutartį.
  • Nemokamas prekių atsiėmimas UAB "Jurasta" parduotuvėje Kėdainiuose, Ramybės skv.3.

PREKIŲ PRISTATYMO Į PAŠTOMATĄ KAINA - 2,99 €

 Prekės atkeliaus į Jūsų pasirinktą paštomatą per 2-6 dienas darbo dienomis po užsakymo apmokėjimo gavimo. Švenčių laikotarpiu pristatymo laikas gali kisti.

 Prašome atkreipti dėmesį, kad didžiausias maksimalus talpinamas paštomato dydis yra 38x64x41 cm. Jei renkatės daugiau didesnių matmenų prekių ar nesate tikri, ar siunta tilps į paštomatą, galite pasikonsultuoti telefonu 834951123 arba elektroniniu paštu info@jurasta.lt  .

PREKIŲ SIUNTIMO KURJERIU KAINA - 3,99 €

 Prekės atkeliaus tiesiai į Jūsų namus ar darbovietę per 2-6 dienas darbo dienomis po užsakymo apmokėjimo gavimo. Švenčių laikotarpiu pristatymo laikas gali kisti.

 Užsakymai kurjeriu pristatomi nuo 9-18 val. vakaro, tik darbo dienomis.

 Svarbu: apmokėjimai turi būti gauti iki 10 val. ryto, kitaip prekės bus išsiųstos tik sekančią dieną.

 

GRĄŽINIMAS

 Pirkėjas gali grąžinti prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo remiantis galiojančiu LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.

Pirkėjas gali grąžinti su originaliu nepažeistu įpakavimu, nesugadintą, nenaudotą, nepraradusią prekinės išvaizdos prekę. Grąžinamą prekę prašome saugiai supakuoti, ant siuntos užrašyti "GRĄŽINIMAS", taip pat grąžinti pirkimo dokumentą, laisvos formos prašymą grąžinti prekę su nurodyta grąžinimo priežastimi bei banko sąskaitos numerį, į kurį reikėtų pervesti grąžinamus pinigus.
Garantuojame sumokėtos vertės grąžinimą per 14 dienų nuo grąžinimo arba pakeitimą kitomis prekėmis, tačiau kokybiškų prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Taip pat už grąžinamos kokybiškos prekės išsiuntimą atgal sumoka pirkėjas.
Prekės grąžinamos adresu: UAB "Jurasta", Ramybės skv. 3, LT-57294, Kėdainiai.

 

GARANTIJOS

 Kurjeriui pristačius siuntą, įsitikinkite, kad joje esančios prekės nepažeistos ir nesudaužytos pristatymo metu. Sugadintas prekes grąžinkite kurjeriui iškart. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "NEKOKYBIŠKA SIUNTA". Nekokybišką prekę pakeisime į analogišką kokybišką, o jeigu tokios galimybės neturėsime, tada pasiūlysime kitą tos pačios vertės prekę arba grąžinsime pinigus.
Prekės grąžinamos adresu: UAB "Jurasta", Ramybės skv. 3, LT-57294, Kėdainiai.

Gavus siuntą, prašome, pasitikrinti, ar gavote visas prekes ir būtent tas prekes, kurias užsakėte. Pastebėjus netikslumų, prašome per 2 darbo dienas apie tai pranešti.

Negavus siuntos, prašome kreiptis per 14 dienų, tel.nr. +370 347 51123 (rinktis Elektroninė prekyba) arba el. paštu uzsakymai@jurasta.lt

 

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

 Prekes į užsienio šalis pristatome LIETUVOS PAŠTO TARIFAIS.

 Pristatymas į Europos sąjungos šalis paprastai trunka iki 7 dienų. Į kitas šalis gali užtrukti iki 14 dienų.