Elektroninė pjaustyklė Cricut Joy

Pirmas parašyk atsiliepimą apie šią prekę

SKU: 093573426896

Likutis: Prekyboje

Trumpai

Kompaktiška ir portatyvi Cricut Joy elektroninė pjaustyklė leis Jums greitai ir paprastai kurti personalizuotas atvirutes, etiketes, namų dekorą ir dar daugybę kitų dalykų! 


Cricut Joy veikia prisijungiant per Bloettoth jungtį, parsisiunčiant dizaino programėlę į Jūsų kompiuterį, planšetę ar telefoną, kur galite kurti, saugoti ir dalintis projektais. Pasinaudokite šimtais jau sukurtų dizainų ir šriftų, ar personalizuokite juos. Prijunkite savo Cricut Joy ir stebėkite, kaip Jūsų dizainas virsta realybe!


Paprastame naudoti Cricut Joy aparatas turi tiksliuas ašmenis, skirtus lengvai pjaustyti daugybę medžaigų, tokių kaip vinilas, užlyginamas popierius, lipnios etiketės, popierius ir kartonas. Gali išpjaustyti medžiagas iki 4" / 10.16cm pločio ir net 4 pėdų / 1.22 m ilgio, arba net iki 20 pėdų / 6 metrų ilgio naująsias Smart Materials medžiagas kaip vinilas - puikiai tinka transparantams, sienų dekorui ir kitiems panašiems projektams!


Kurkite savo etiketes namams, namų dekorui, taip pat personalizuotas dovanas ir atvirutes kiekvienai progai, gavėjui ir šventei. Paprasčiausiai pasirinkite norimą dizainą, uždėkite perlenktą kortelę ant kilimėlio ir leiskite Cricut Joy atlikti likusį darbą. 


Šiame rinkinyje rasite:


Cricut Joy elektroninę pjaustyklę, ašmenis ir jų laikiklį, juodą 0.4mm rašiklį (specialiai Cricut Joy), StandartGrip kilimėlį (11,4 cm x 16,5 cm), pasveikinimo kortelę, adapterį, nemokamą bandomąją narystę Cricut Access, 50 jau paruoštų dizainų internete, medžiagos pasipraktikuoti pjovimui. 


Pristatymas: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=BZfrZbL6-0I&feature=emb_logo


24 mėnesių garantija nuo įsigyjimo datos (taikoma tik aparatui).


Instrukcijos:* Minimalius reikalavimus kompiuteriui ar planšetei norint dirbti su "Design Space" programa galite pasitikslinti https://help.cricut.com/hc/en-us/articles/360009556033-System-Requirements-Design-Space


** Kitoms medžiagoms skirti ašmenys bei kiti įvairūs antgaliai ar laikikliai šiame rinkinyje nepridėti, juos reiktų išsirinkti pagal individualius poreikius bei įsigyti atskirai https://jurasta.com/prekiniai-zenklai/cricut

Liko tik 2

199,99 €
Toggle Block Social

Techninė specifikacija

Prekiniai ženklaiCricut
Matmenys139 mm x 214 mm x 108 mm,
1.75 kg

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Gal jums bus įdomios ir šios prekės

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Elektroninė pjaustyklė Cricut Joy

Kaip vertinti šią prekę? *

 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Aptarnavimas