Plokštė Gelli Plate Student 12.7x12.7cm (5x5")

Pirmas parašyk atsiliepimą apie šią prekę

SKU: 013964749014

Likutis: Prekyboje

Trumpai

Atspaudų kūrimas be spaudos preso! Daryti monotipijas su Gelli plokštėmis - labai paprasta ir smagu! Gelli Plate spaudos plokštės atrodo tarsi želatina, bet jos ilgaaamžės, daugkartinio naudojimo, o laikyti jas reikia tiesiog kambario temperatūroje Kurti piešiniui tinka pačios įvairiausios priemonės - nuo burbulinės plėvelės, trafaretų, ar bet kokių minkštų įrankių, kurie neįrėžtų Gelli plokštės. Spaudams daryti geriausia tinka akrilo dažai; t.p. glite naudoti aliejinius dažus, vandens pagrindo spaudos dažus, ar net tekstilei skirtus. Nuvaloma muilu ir vandeniu, ar drėgnomis servetėlėmis. Kai nenaudojate, plokštes patartina laikyti originalioje plastikinėje pakuotėje. Nepatartina palikti plokštės ilgesniam laikui ant nelygaus ar porėto paviršiaus, nes tai gali palikti permanentines žymes. Produktas pagamintas iš unikalaus plastiko, sudėtyje turinčio nekenksmingų mineralinių aliejų. Plokštėse nėra silikono ar gyvulinės kilmės produktų, jos netoksiškos.

Liko tik 1

25,30 €
Toggle Block Social

Išsami informacija

  • Atspaudų kūrimas be spaudos preso!
  • Daryti monotipijas su Gelli plokštėmis - labai paprasta ir smagu!
  • Gelli Plate spaudos plokštės atrodo tarsi želatina, bet jos ilgaaamžės, daugkartinio naudojimo, o laikyti jas reikia tiesiog kambario temperatūroje
  • Kurti piešiniui tinka pačios įvairiausios priemonės - nuo burbulinės plėvelės, trafaretų, ar bet kokių minkštų įrankių, kurie neįrėžtų Gelli plokštės.
  • Spaudams daryti geriausia tinka akrilo dažai; t.p. glite naudoti aliejinius dažus, vandens pagrindo spaudos dažus, ar net tekstilei skirtus.
  • Nuvaloma muilu ir vandeniu, ar drėgnomis servetėlėmis.
  • Kai nenaudojate, plokštes patartina laikyti originalioje plastikinėje pakuotėje. Nepatartina palikti plokštės ilgesniam laikui ant nelygaus ar porėto paviršiaus, nes tai gali palikti permanentines žymes.
  • Produktas pagamintas iš unikalaus plastiko, sudėtyje turinčio nekenksmingų mineralinių aliejų. Plokštėse nėra silikono ar gyvulinės kilmės produktų, jos netoksiškos.

Techninė specifikacija

Kodas REFNe
Prekiniai ženklaiGelli Plate
MatmenysNe

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Gal jums bus įdomios ir šios prekės

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Plokštė Gelli Plate Student 12.7x12.7cm (5x5")

Kaip vertinti šią prekę? *

 1 žvaigždutė2 žvaigždutės3 žvaigždutės4 žvaigždutės5 žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Aptarnavimas
Sample Block

This is sample static block replacing related products. Put your own content here: filter widget,text, html, images - whatever you want.